SoniXs ultra garso aprišimo technologija

Aprašymas

Modernioje aprišimo technologijoje dviejų juostos galų sujungimas, ekonominis efektyvumas įsigijimo vertės atžvilgiu ir puikus darbo našumas yra geidžiamos savybės. Su ultra garso sujungimo technologija SoniXs Mosca siūlo unikalų sprendimą, atitinkantį visus šiuos reikalavimus.

Naudojant ultra garso apjungimą, mechaninis vibravimas yra perduodamas juostoms esančioms po spaudimu, taip suspaudžiant jas kartu. Naujoje sujungimo mechanizmo širdyje yra specialus sonotrodas, kuris užtikrina stiprų ir pastovų sujungimą, tai atlikdamas greitai ir su mažai atliekų ir neišskiria karščio. Procesą kontroliuojanti sistema yra labai draugiška darbui, mažos priežiūros kainos ir beveik jokio dėvėjimosi.

Visa elektronika yra parengta specialiai įrenginiui, todėl puikiai atitinka panaudojimo būdą.

 

  • Ekonomiška

SoniXs technologija reikalauja mažai energijos, nes ją naudoja tik sujungimo metu, kai sukuria mechaninius svyravimus. Kas šį metodą paverčia ypatingai efektyviu sąnaudų atžvilgiu. Pagerintos įtempimo jėgos dėka, galima naudoti plonesnę ir/ar siauresnę juostą, taip žymiai sutaupant.

  • Draugiška aplinkai

SoniXs dėka dirbant su PET juostomis neišskiriami garai, nėra net kvapo, nes nenaudojamas tradicinis kaitinimo būdas, kas taip pat reiškia, kad nėra išsilydžiusių liekanų, dėl to galima rečiau valyti. Prie viso to tylus šios technologijos veikimas neteršia aplinkos papildomu garsu.

  • Praktiška

Pilnas vienetas dirba tik su bešepečiais DC varikliais, visos judančios dalys keliauja trumpus atstumus ir naudoja linijinius guolius. Kas garantuoja sklandų judėjimą su mažu pasipriešinimu, todėl mažesnis nusidėvėjimas su geresniu patvarumu. Ultrasonik įrenginio sonotrodas užtikrina maksimalią įtempimo jėgą, todėl transportuojamos prekės gali atlaikyti nemažas apkrovas. Su ultra garso technologija galima naudoti plastikinius raiščius iš Polyester (PET), Polypropylene (PP) and Polylactid (PLA)