Pakavimo įrangių Packstera siūlomos paslaugos ir servisas

Techninių specifikacijų ruošimas

Packstera gali Jums padėti ruošiant technines specifikacijas pakavimo įrangos pirkimui, užtikrinant poreikių atitikimo įgyvendinimą.

Sistemų tobulinimas ir automatizavimas

Atliekama sistemų tobulinimo ir automatizavimo paslaugas. Vykdome esamos situacijos auditą ir poreikių analizę. Integruojame esamas sistemas su naujais įrenginiais.

Rentgeno sistemų patikra ir remontas

Vykdome rentgeno detekcijos sistemų diagnostinę patikrą ir remontą. Užtikriname, kad jūsų įranga veiktų optimaliu lygiu ir atitiktų visus standartus.

Metalo detektorių patikra ir remontas

Siūlome metalo detektorių patikros ir remonto paslaugas. Pasirūpiname, kad jūsų įranga veiktų optimaliu lygiu ir atitinkų pramonės standartus.

Pakavimo įrenginių remontas

Palečių apsukėjų, rišimo mašinų, pakavimo į termo plėvelę, rankinių pakavimo ir spausdinimo ir kitų su pakavimu susijusių įrenginių remontas.

Užpildykite formą ir gaukite pasiūlymą

Packstera servisas siūlo remonto ir priežiūros paslaugas Jūsų pakavimo įrangai, garantiniu ir pogarantiniu laikotarpiu. Dirbanti serviso komanda labai motyvuota, todėl iškilusias problemas stengiasi spręsti pačiais efektyviausiais būdais.

Teikiame pakavimo įrangos diegimo, pritaikymo ar perkėlimo į kitą vietą, taip pat remonto ir patikros paslaugas. Ruošiame technines specifikacijas įrangos įsigijimui.

Trumpai aprašykite kokios įrangos pirkimui reikalinga specifikacija ir netrukus Packstera specialistai su Jumis susisieks dėl tolesnių detalių.

lt_LTLT