MOSCA Pilnai automatinė gofruoto kartono rišimo įranga

Mūsų klientas – inovatyvi kompanija, kurios veikla susijusi su didelių kiekių gofruoto kartono pakuočių gamyba. Siekdamas didinti savo gamybos efektyvumą ir sumažinti laiko bei resursų sąnaudas, klientas kreipėsi į mus su užduotimi rasti optimalų sprendimą. Po detalaus analizės ir diskusijų su klientu, nusprendėme, kad MOSCA UATRI-2XT pilnai automatinė rišimo įranga atitinka kliento poreikius geriausiai.

MOSCA įranga pasižymi ne tik aukštu technologijų lygiu, bet ir patikimumu bei lankstumu, leidžiančiu ją pritaikyti įvairiems gamybos procesams. Mūsų komanda pasirūpino ne tik įrangos pristatymu ir įdiegimu, bet ir kliento personalizuotu mokymu, kad jis galėtų visapusiškai pasinaudoti visais įrankiais ir funkcijomis.

Pagrindiniai MOSCA UATRI-2XT rišimo įrenginio privalumai:

  • Iki 30 rišimų per minutę, vienu kartu atliekama vienas arba du rišimai
  • Vienai rišmo galvai yra du rišimo juostos dispenseriai, skirti nepertraukiamam darbui
  • Automatinis įrenginio prisitaikymas prie pakuotės matmenų
  • 6 pusių elektromechaninis pakuočių išlyginimas
  • Termostatu valdomas šiluminio suvirinimo sandarinimo blokas

Šio bendradarbiavimo rezultatas ne tik patenkino kliento poreikius dėl gamybos efektyvumo didinimo, bet ir suteikė jam galimybę praplėsti savo verslą ir konkuruoti rinkoje sėkmingiau nei bet kada anksčiau..

„Šis projektas buvo itin svarbus mūsų įmonei, ir esame labai patenkinti, kad pasirinkome bendradarbiauti su jumis. MOSCA įranga viršijo mūsų lūkesčius dėl efektyvumo ir kokybės. Tai – puikus žingsnis į priekį mūsų verslo plėtrai.”

Kliento atsiliepimas

Norite sužinoti daugiau informacijos apie šį projektą ar įrenginį? Susisiekite su mumis ir atsakysime į visus jūsų klausimus, įskaitant projekto kainą, išsamesnę informaciją apie šį projektą arba pasiūlymą, pritaikytą jūsų pakavimo poreikiams.

lt_LTLT